0
Rekreativo

PLANETWIN365 ZLATNI KUP: Remi NIS-a i Aerdroma ‘Nikola Tesla’

Objavljeno: 05.05.17 u 13:32

Ekipe NIS i KMF Aerodrom Nikola Tesla odigrale su spektakularan prvi meč finala Planetwin365 Zlatnog kupa.

U Corn balonu u Šumicama utakmica je završen rezultatom 3:3 (3:3), tako da nema sumnje da nas u revanšu 10. maja očekuje neizvesnost do poslednjeg minuta borbe za veliki pehar.

Ekipa NIS povela je sa 2:0 (strelci Kostić i Lalić) već na samom startu meča, ali se Aerodrom vratio, takođe ekspresno, preko Radojevića i Stankovića – 2:2. Novu prednost ekipi NIS doneo je dvostruki strelac Kostić, ali je do kraja poluvremena Šunderić uspeo da izjednači. U drugih 20 minuta viđeno je pregršt šansi na obe strane, ali promene rezultata nije bilo.

Na listi strelaca sa sedam golova vodi Lalić iz ekipe NIS. Revanš meč na programu je 10. maja 2017. godine u Corn balonu, a ulaz je besplatan.

Pored generelanog sponzora Planetwin365 kompanije, takmičenje su podržali i zlatni sponzori Lav pivo, agencija „Red Communication“ i Kontal.